Αρχική ΑΘΛΗΤΙΚΑ Οι αγώνες των ομάδων της Δυτικής Αθήνας το Σαββατοκύριακο (13-14/05)

Οι αγώνες των ομάδων της Δυτικής Αθήνας το Σαββατοκύριακο (13-14/05)

Οι αγώνες των ομάδων της Δυτικής Αθήνας το Σαββατοκύριακο (06-07/05)

Οι αγώνες των ομάδων της Δυτικής Αθήνας (ΕΠΣΑ – ΕΠΣΠ – ΕΠΣΔΑ) το Σαββατοκύριακο (13-14/05), έχουν προγραμματιστεί ως εξής:

ΕΠΣΑ

 

Α’ Κατηγορία Μπαράζ Ανόδου  
   
ΩΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ
16:45 13/05/2017 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΟ  ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ

 

 

Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος (Θέσεις 14-15)

 

 
   
ΩΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ
17:00 13/05/2017 ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β’

 

 

Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος

30η Αγωνιστική

 
ΩΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ
17:30 13/05/2017 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
17:30 13/05/2017 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
17:30 13/05/2017 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)
17:30 13/05/2017 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17:30 13/05/2017 ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β’ (ΑΛΚΥΩΝ)

 

Β’ Κατηγορία 2ος Όμιλος

30η Αγωνιστική

 
ΩΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ
17:30 14/05/2017 ΙΑΣΩΝ – ΠΟΨ ΙΛΙΟΥ
17:30 14/05/2017 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν. ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

 

Β’ Κατηγορία 3ος Όμιλος

30η Αγωνιστική

 
ΩΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ
17:30 13/05/2017 ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΛΙΜΟΥ Β’

 

 

Γ’ Κατηγορία 1ος Όμιλος

26η Αγωνιστική

 
ΩΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ
10:00 14/05/2017 ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.
10:00 14/05/2017 ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΦ
10:00 14/05/2017 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ
10:00 14/05/2017 ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

 

Γ’ Κατηγορία 2ος Όμιλος

26η Αγωνιστική

 
ΩΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ
17:30 14/05/2017 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
17:30 14/05/2017 ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)
17:30 14/05/2017 ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

 

Γ’ Κατηγορία 3ος Όμιλος

26η Αγωνιστική

 
ΩΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ
17:30 13/05/2017 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
10:00 14/05/2017 ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
10:30 14/05/2017 ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
10:30 14/05/2017 ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)
13:00 14/05/2017 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

 

Γ’ Κατηγορία 4ος Όμιλος

26η Αγωνιστική

 
ΩΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ
17:30 13/05/2017 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)
17:30 14/05/2017 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΥΜΜΗΤΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β’ (ΑΛΚΥΩΝ)
17:30 14/05/2017 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)
17:30 14/05/2017 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΕΠΣΠ

 

Playout  A’ Κατηγορία 1ος Όμιλος

1η αγωνιστική

 
ΩΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ
17:30 14/05/2017 ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
17:30 14/05/2017 ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΕΠΟ ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

 

 

Playout  A’ Κατηγορία 2ος Όμιλος

2η αγωνιστική

 
ΩΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ
17:30 13/05/2017 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
17:30 13/05/2017 ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

 

ΕΠΣΔΑ

 

Α’ Κατηγορία

30η Αγωνιστική

 
ΩΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ
17:00 13/05/2017 ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ ΔΟΞΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
17:00 13/05/2017 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ
17:00 13/05/2017 ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ